Archiv

Rozloučení s prázdninami 2012

Občanské sdružení Číčo na závěr letošních prázdnin připravilo dvě akce, aby se obyvatelé Číčovic s nimi mohli rozloučit.

Nejprve se mohli dospělí pobavit 31. srpna na Pyžamové párty, která se odehrála v komornějším duchu, ale přesto si ji všichni přítomní užili. Zatančili si v pyžamech, ale též si zasoutěžili. Nejprve při tanci se židlemi, za což si vítěz odnesl salám, poté při párovém tanci s balonky, vítězný pár za odměnu získal láhev sektu.

Druhý den se v odpoledních hodinách konal za podpory rodičů a Obecního úřadu Číčovice dětský karneval, jehož se účastnilo mnoho pěkných masek. Děti si zatančily, zasoutěžily v pojídání slaných tyčinek bez pomoci rukou, v tanci pod tyčí a přenášení rýže na lžíci. Všichni se velmi nasmáli a odměnou jim byly sladkosti. Ovšem vrcholem odpoledne se stalo losování lístků, každé dítě dostalo jeden lísteček při příchodu a za něj si odneslo hračku. Ještě nás čekalo vyhlášení nejoriginálnějších masek, v I. kategorii si diplom odnesla beruška Klárka, v II. kategorii mumie Vašek a v III. kategorii faraon Véna. Dle reakcí dětí i rodičů se jim akce velmi líbila, a tak se můžeme těšit, že se v příštím roce sejdeme ještě v hojnějším počtu.

Jana Plechingerová

Napsat komentář